אודות

אודות המשרד

ברוזנברג ביטוחים שמנו לנו מטרה: לתת את השירות הטוב ביותר ללקוח. אנחנו מחויבים בראש ובראשונה ללקוח שלנו, ולפיכך אנו פועלים מתוך אחריות ודאגה.

את סוכנות הביטוח הקים בשנת 1968 חיים רוזנברג ז"ל כשהשירות האמין ודאגה חסרת פשרות ללקוחותיו הם נר לרגליו.

במהלך 50 שנה אנו ברוזנברג ביטוחים מלווים ומשרתים באופן אישי חוג לקוחות רחב וותיק, וידועים כאחת מסוכנויות הביטוח הטובות ביותר ומצטיינים בתודעת שרות גבוהה. את המשרד מנהל ומוביל אייל רוזנברג מזה 20 שנה כאשר הנכס היקר מכל הוא מקצועיותו וניסיונו רב השנים בתחום. לצדו של אייל עובד צוות ותיק ומנוסה, וכולם יחד כל העת ממשיכים להתפתח, ללמוד ולהתעדכן בשינויים הרבים שחלים בעולם הביטוח.

משרדנו מציע מגוון גדול של מוצרי ביטוח בתחומי הביטוח האלמנטרי וביטוחי החיים. אודות לקשרינו המצוינים והעמוקים עם חברות הביטוח אנו מסוגלים לתת שירות ומענה ברמה הגבוהה ביותר בתחום.

אודות אייל רוזנברג

אייל רוזנברג הנו בעל תואר אקדמי B.A בביטוח, ובעל רישיון בכל ענפי הביטוח.

אייל נחשף לעולם הביטוח כבר מגיל צעיר כילד, כאשר התלווה לאביו בפגישותיו העסקיות, הן עם לקוחות והן בחברות הביטוח. את תפקיד ניהול הסוכנות לקח על עצמו אייל כבר בגיל 26, מה שהפך אותו לאחד מבעלי הסוכנויות הצעירים בארץ.

אייל הוא רב סרן במילואים, ואת שירותו הסדיר עשה כלוחם באחת מהיחידות המובחרות של הצנחנים. במסגרת שירותו הצבאי שימש גם כמ"מ בפרויקט נערי רפול. תרומה לקהילה אפיינה מאז ומתמיד את אייל, וממשיכה לאפיין אותו גם כיום. בתקופת מלחמת לבנון השניה, הסוכנות היתה אחד העסקים היחידים שהמשיך לפעול ולתת שירות ללקוחות במשך כל זמן המלחמה, כמו כן אייל וצוות המשרד נרתמו לגיוס תרומות ומזון לתושבים ולחלוקתם.

אייל רוזנברג יליד 1972 נשוי למיכל ואב לליאור, טל ולילך. הוא משקיע רבות בהתפתחות אישית ולומד כל העת.

משנת 2002 נכנס אייל לעולם רכיבת האופניים, ומאז ועד היום זהו התחביב העיקרי שלו. הוא  חורש את מסלולי הארץ יחד עם חבריו ממועדון "רוכבי האופניים Team Misgav" ומשתתף בתחרויות שונות בענף.

צוות המשרד

מרים מלכה

מרים מלכה

מנהלת תיקי לקוחות ותביעות בביטוח חיים

מרים עובדת במשרדנו משנת 1978. בארבעה העשורים של שנות עבודתה בסוכנות – צברה ניסיון וידע רב בתחום ביטוח החיים. היא מכירה אישית את כל לקוחותינו, ומלווה אותם במקצועיות ושירותיות אין קץ, ומקנה להם תחושת ביטחון ונוחות.

אילנה בנג'ו

אילנה בנג'ו

מנהלת תיק לקוחות רכב ודירה

אילנה צברה ניסיון רב שנים בעבודה בסוכנויות ביטוח, ומביאה אתה הרבה ניסיון חיים. בעלת ידע רב, נעימת הליכות, ונותנת יחס אישי ומקצועי לכל לקוח.

רחל נאמן

רחל נאמן

מנהלת תיק לקוחות רכב ודירה ומנהלת תביעות בביטוח כללי

רחל אחראית על תחום התביעות וחתמת דירות ורכבים. עובדת ותיקה במשרד, נעימה ואדיבה. נותנת שירות מהיר ומקצועי, ובעלת ידע נרחב בתחום הביטוח.

ענבל ביתן

ענבל ביתן

ראש צוות ביטוח כללי

ענבל מנהלת תיק לקוחות בביטוח עסקי וחתמת עסקים. ענבל היא עובדת וותיקה במשרד, בעלת יכולת מכירה גבוהה ותודעת שירות גבוהה. לענבל ניסיון רב שנים בניהול צוות המשרד. נותנת מענה ללקוחות – במיומנות רבה בכל תחום הביטוח הכללי. תמיד מוצאת פתרונות בצורה המקצועית והיעילה ביותר.

avatar-02

ירדן ברק

ראש צוות ביטוח חיים

ירדן את תחילת דרכה בעולם הביטוח החלה בשרות הלקוחות של חברת כלל – שם צברה ניסיון והגיעה לתפקיד ראש צוות. ירדן הביאה אתה רוח צעירה, עם הפנים קדימה, והיא מצעידה את המשרד לעולם הטכנולוגי החדש.

מעוניין לקבל הצעה לביטוח?

שלח אלינו פנייה ונחזור אליך בהקדם